מנטורים בתחרות

יש לכם הרקע הדרוש להפוך למנטורים?

בואו להיות מנטורים מובילים ומשפיעים בתחרות התיכונים - Skillz Coding

אנו מחפשים מהנדסות ומהנדסים, מתכנתות ומתכנתים, סטודנטיות וסטודנטים למקצועות מדעיים-טכנולוגיים, בעלי מוטיבציה להשפיע על הדור הבא, המסוגלים ללוות קבוצת תלמידים בחונכות, לעמוד מול קהל ולנהל יום תחרות.

תפקידי המנטור/ית

כמנטור אנו מאפשרים לך להיות מוביל ומשפיע ולהיות שותף לתהליך בעל משמעות ושליחות חינוכית וחברתית. בתהליך התנדבות זה, התרומה עבורך כמנטור יכולה להתבטא במספר אופנים:

  • תחושת אתגר, הישגיות ומשמעות אישית וערכית מעצם לקיחת חלק בפרוייקט ארצי-חינוכי וייחודי
  • להוות role model לבני הנוער שלרבים מהם זהו מפגש ראשוני עם אנשים מתעשיית ההיי-טק
  • הדרכת תלמידים בעולמות ידע ותוכן מגוונים כגון פיתוח חשיבה אסטרטגית, מבנה תוכנה, אלגוריתמים לא מוכרים, בניית צוות ועוד
  • סיוע באיתור כישרונות חדשים עבור התעשייה, האקדמיה ויחידות הצבא הטכנולוגיות, והרחבת מעגל הטכנולוגים מקרב בוגרי התיכון
  • לשמש מקור ידע מקצועי המאפשר לתלמידים לחוות באופן מוחשי תוצר קוד שהם כותבים באופן עצמאי ולא כמטלה שגרתית במסגרת תכנית הלימודים

בשלב הבית ספרי- ינהל המנטור ביחד עם המורה את התחרות בבית הספר, יציג את הכללים לתלמידים, ינהל את סבבי התחרות ויעזור לתלמידים הזקוקים לסיוע. לצד המנטור שותפים המורים האחראים לענייני מנהלה, משמעת ופדגוגיה.

בשלב האימון והאתגרים- ישמש המנטור ראש צוות נבחרת התלמידים. עליו להכווין את התלמידים כיצד לחלק ביניהם את המשימות השונות, לשמור גיבויים, לנהל גרסאות של קוד, לסייע בפתרון בעיות טכניות קלות וליידע את צוות הפיתוח של התחרות אם מתגלות בעיות טכניות קשות.

דרישות טכניות

הכרת כללי המשחק על המנטור להכיר את כללי המשחק במטרה לנהל עם התלמידים שיח על האסטרטגיות השונות של המשחק. מומלץ להתנסות במשחק באופן עצמאי, נדרש ידע באחת משפות התכנות PYTHON, JS JAVA, C# שימו לב למנטור אסור לכתוב קוד! על המנטור להתבונן בעבודת התלמידים, להעיר ולהאיר הערות על הקוד הנכתב, אבל לא לכתוב קוד בעצמו.

מנטור בתחרות התכנות של היסודיים וחט"ב - Skillz Coding Junior

תחרות skillZ Junior מיועדת לכלל תלמידי כיתות א' – ט' ואינה דורשת ידע תכנותי מוקדם. סביבות התחרות הינן לומדות המאפשרות לכל תלמידה ותלמיד ללמוד את עקרונות התכנות בקצב אישי. אנו מחפשים הורים בעלי גישה טכנולוגית ורצון לעודד את בית הספר בהם לומדים ילדיהם להשתתף בתחרות. אנו מציעים להורים להתלוות לצוות האחראי בבית הספר על התחרות, למשך שעה אחת של חשיפת התוכנית לתלמידים והצגת היתרונות שבהשתתפות בתחרות ובלימוד מיומנויות בסיסיות של תכנות.

טפסי הרשמה נלווים למנטורים

על פי חוקי מדינה במטרה לשמור על ביטחונם של התלמידים על כל מנטור לחתום על הטופס הבא

החוק למניעת ההעסקה של עברייני מין במוסדות חינוך. החוק חל גם על מתנדבים במערכת החינוך. בהתאם לחוק גבריםנדרשים לקבל אישור ממשטרת ישראל לפיו אין מניעה להעסקתם/להתנדבותם. על כל עובד/מתנדב להמציא אישור משטרה או למלא טופס ייפוי כח למעסיק אשר יפנה בשמו למשטרה לקבלת אישור זה. לשם כך אם הנך גבר אנא הכן מראש וצרף את טופס ייפוי הכוח כשהוא מלא וחתום לו מצורף תצלום ת.ז.


אולי ימצא חן בעיניך

العاب التاج - VOD

24 במרץ 2020

مكتبة الدروس المسجلة - VOD لألعاب التاج

קרא עוד

משחקי הכתר - מדריך למשתמש

15 במרץ 2020

הכירו את משחקי הכתר

קרא עוד

משחקי הכתר - VOD

24 במרץ 2020

ספריית ה-VOD של משחקי הכתר. סרטוני הדרכה.

קרא עוד